Regular Price
1 995,00 kr
Special Price
1 595,00 kr
Tillgänglighet:
I lager
SKU
3942215
BabylissPro Double Foil Metal Shaver Gunsteel är en foliemaskin i metallhölje med kraftfull roterande DC-motor. Allergivänligt huvud med rörligt foliesystem och extra tunn dubbelfolie. Den drivs av ett NiHM-batteri som har har en laddningstid på 180 minuter och en drifttid på 180 minuter. Maskinen kan användas både med och utan sladd. Folieskydd medföljer.
Modell
FX7870GSE
Specifikation
Effekt: 11 000 RPM
Driftstid: 180 min
Laddtid: 180 min
Skärbredd: 44 mm
Cord/cordless
Sladdlängd: 3 m
Vikt: 275 g
Tillbehör
Folieskydd
Förvaringspåse
Garanti
1 år*
*Garanti täcker fabrikationsfel, ej folie och batteri
| Varumärken | BabylissPRO |
|---|---|
| Vikt | 275 g |
| Cord/cordless | Sladdlös |
| RPM (varv per minut) | 11 000 RPM |
| Minsta klipplängd | 0,1 mm |
| Antal hastigheter | 1 hastighet |
| Sladdlängd | 3 m |
| Klippbredd | 44 mm |
Write Your Own Review
Du kanske är intresserad av
BabylissPro Single Foil Metal Shaver Chrome
Regular Price
750,00 kr
Special Price
540,00 kr
Vem som tittade på detta såg också

