Regular Price
625,00 kr
Special Price
475,00 kr
Tillgänglighet:
I lager
Endast 1 kvar
SKU
3252230
Wahl SuperDry 2000W är en kraftfull hårfön för snabb torkning och effektiv styling. Den är framtagen för dig som vill ha pålitlig prestanda och bra kontroll i vardagen i barbershopen.
Med flera hastighets- och värmelägen samt kalluftsknapp är det enkelt att anpassa torkning och styling efter behov. Tourmaline-teknologi hjälper till att minska friss och statisk elektricitet, medan den milda infraröda värmen ger ett jämnt och kontrollerat resultat.
Modell
4340-0470
Specifikation
Effekt: 2000W
108 m2/h
AC-motor
2 hastigheter
3 temperaturer
Kalluftsknapp
Vikt: 630 g (utan sladd)
Sladd: 3 m
Tillbehör
2 fönmunstycken
Garanti
2 års fabriksgaranti
| Varumärken | Wahl |
|---|---|
| Vikt | 630 g |
| Antal hastigheter | 2 hastigheter |
| Sladdlängd | 3 m |
| Cold Shot | Ja |
| Luftflöde | 108 m3/h |
| Watt | 2000 W |
| Temperaturer | 3 temperaturer |
Write Your Own Review
Du kanske är intresserad av
Vem som tittade på detta såg också
JRL J302 Cutting Comb 7,3" Red
Regular Price
109,00 kr
Special Price
75,00 kr
BabylissPro Replacement Double Foil & Cutter Chrome FXRF2E
Regular Price
445,00 kr
Special Price
355,00 kr

