1 999,00 kr
Tillgänglighet:
I lager
Endast 1 kvar
SKU
3952204
Parlux 3800 Hair Dryer Black är en av de mest kraftfulla hårfönarna från Parlux som har den senaste Ion teknologin. Laddade joner följer luftströmmen genom det keramiska gallret i munstycket. Det kommer inte bara att få håret att torka snabbare, skadorna från värme kommer att minimeras och håret kommer att vitaliseras. Eco-friendly. Fönen är tillverkad till stora delar av återvunnet material.
Specifikationer
- 2100W
- 75 m³/h
- 2 hastighets läge
- 4 temperatur nivåer
- kalllufts knapp
- K-lamination motor
- Ionic technology
- Inbyggt ljuddämpare
- Vikt: 520 g
- Sladdlängd 3 m
Tillbehör
2 fönmunstycken
Garanti
1 år
| Varumärken | Parlux |
|---|---|
| Vikt | 530 g |
| Antal hastigheter | 4 hastigheter |
| Sladdlängd | 3 m |
| Cold Shot | Ja |
| Luftflöde | 75 m3/h |
| Watt | 2100 W |
| Temperaturer | 4 temperaturer |
Write Your Own Review
Vem som tittade på detta såg också
Wahl Flat Top Clipper Comb 12-pack
Regular Price
300,00 kr
Special Price
225,00 kr
BabylissPro FXOne Double-Foil Shaver Replacement Kit Gold
Regular Price
445,00 kr
Special Price
355,00 kr
Wahl Replacement Blade Hi-Viz Trimmer
Regular Price
695,00 kr
Special Price
525,00 kr

